Odblaskowa Szkoła

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych do udziału w konkursach. Szczegóły poniżej.
Akcja „zMobilizowani”

Z ogromną przyjemnością informujemy, ze nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w akcji „zMobilizowani” zorganizowanej w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności.
Żywe dzieło sztuki - wyjazd do Nicei

Lipiec upłynął pracowicie dla nauczycieli Miejskiego Zespołu Szkół nr 5. Panie Dorota Bogusz, Katarzyna Kaleta oraz Joanna Moroń uczestniczyły w szkoleniu wyjazdowym w Nicei w ramach projektu „Zmotywowani nauczyciele, szczęśliwe dzieci".
Bezpieczna szkoła - ubezpieczenie

Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, że dnia 18.09.2023r. Rada Rodziców, zgodnie wybrała ubezpieczenie na bieżący rok szkolny 2023/2024.
Wakacyjne wyzwania czytelnicze ”Konkurs"

Biblioteka szkolna Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 oraz Księgarnia „Mieszko” zapraszają uczniów do udziału w konkursie plastycznym.
Zebrania wychowawców z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów w naszej szkole odbędą się 18 września 2023 r. (poniedziałek). Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Miejski Zespół Szkół nr 5 uczestniczy w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu 2023. 19 września (wtorek) i 21 września (czwartek) bierzemy udział w akcji MOBILIZACJA.
Zbiórka makulatury

Tradycyjnie w naszej szkole rozpoczynamy zbiórkę makulatury. W tym roku odbędzie się ona w dniach 18-20 września w godzinach od 7.00 do 8.45, oraz od 14.30 do 16.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września obfitował w wiele ważnych wydarzeń. Rozpoczynający nowy rok szkolny uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać nowego dyrektora którym został mgr Paweł Stabach.
Rozpoczęcie roku szkolnego w Miejskim Zespole Szkół nr 5

4 września zapraszamy uczniów na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Szczegóły poniżej.