Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole

09.03.2023,

W poniedziałkowe popołudnie 6 marca b.r. w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Gorlicach odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Naszą szkołę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści wraz z Rodzicami. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania przez Dyrektora MZS nr 5, Panią Barbarę Kuk.

W poniedziałkowe popołudnie 6 marca b.r. w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Gorlicach odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Naszą szkołę odwiedzili przyszli pierwszoklasiści wraz z Rodzicami. Wydarzenie rozpoczęło się od powitania przez Dyrektora MZS nr 5, Panią Barbarę Kuk. Następnie były występy artystyczne w wykonaniu klas drugich. Zaprezentowali oni swoje umiejętności  taneczne i teatralne. Uczniowie podarowali przedszkolakom własnoręcznie wykonane upominki – zakładki do książek.

Po części artystycznej przybyli goście mogli zwiedzić szkołę i jej klasopracownie, w których czekały na nich rozmaite atrakcje tematycznie związane z daną salą: zwierzątka w pracowni biologicznej, roboty w pracowni informatycznej, malowanie twarzy w pracowni plastycznej, zajęcia orgiami w świetlicy i wiele innych.

Autor: cms0baf56

Galeria zdjęć