Finały wojewódzkie w piłce nożnej - XXIII edycja Pucharu Tymbarku

12 maja braliśmy udział w finałach wojewódzkich XXIII edycji Pucharu Tymbarku. Odbyły się one na stadionie w Wadowicach. W naszej kategorii wiekowej U-10 brało udział 21 zespołów. Nasi piłkarze zajęli wysokie 4 miejsce.
Turniej Piłkarski "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Uczniowie MZS 5 pod opieką Katarzyny Oczkowicz wzięli udział w piłkarskim turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U10 z rocznika 2013 i 2014.
Igrzyska młodzieży szkolnej w szachach

W połowie grudnia w Myślenicach odbył się finał wojewódzki Igrzysk młodzieży szkolnej w szachach. Naszą szkołę reprezentowali Marcin Schiller-Grzywiński, Jakub Świstak, Nina Robak i Adam Mierzwiński.
Sukcesy szachistów

Bardzo miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszych młodych szachistów. 23 listopada drużyna naszej szkoły w składzie: Marcin Schiller-Grzywiński, Jakub Świstak, Nina Robak i Adam Mierzwiński zdobyła pierwsze miejsce w powiatowym turnieju drużynowym.
Mistrzostwa Powiatu w koszykówce 3x3

Mistrzostwa odbyły się 27 października w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 4 w Gorlicach. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zdobyła tytuł mistrza powiatu.
Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych

W dniu 29.04.20222 r. na stadionie OSiR w Gorlicach odbyły się   Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych.
SKS - zajęcia sportowe

Harmonogram zajęć sportowych.