Biblioteka szkolna - informacje

Biblioteka szkolna mieści się na I piętrze, w sali 104, znajduje się tam wypożyczalnia z kącikiem czytelniczym i księgozbiorem podręcznym udostępnianym na miejscu oraz wypożyczanym na zajęcia lekcyjne. Poniżej szczegółowe informacje.
Edukacyjny projekt czytelniczy „Ferie z książką”

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów wszystkich klas do udziału w projekcie czytelniczym „Ferie z książką”. Szczegóły poniżej.
Wakacyjne wyzwania czytelnicze ”Konkurs"

Biblioteka szkolna Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 oraz Księgarnia „Mieszko” zapraszają uczniów do udziału w konkursie plastycznym.
Czytajmy!

Dzięki uczestnictwu w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w bibliotece szkolnej przybyło sporo nowych książek. Każdy uczeń powinien wśród nich znaleźć interesujący tytuł. Tutaj przedstawiam kilka propozycji. Czytajmy!
Edukacyjny Projekt Czytelniczy „Ferie z Książką”

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów wszystkich klas do udziału w projekcie czytelniczym „Ferie z książką”.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Jest to kontynuacja programu rządowego z lat 2016-2020, którego celem jest tworzenie warunków dla rozwoju czytelnictwa poprzez zapewnienie środków na realizację określonych przedsięwzięć i inicjatyw.
Komunikat biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna informuje, że 15 listopada rozpocznie się skontrum czyli inwentaryzacja zbiorów bibliotecznych. W związku z tym przez kilka tygodni (do 10 grudnia) nie będzie możliwe wypożyczanie ani zwracanie książek.
Lekcja biblioteczna

W ostatnim tygodniu października Pani Karolina Rybczyk zaprosiła wszystkie dzieci z klas pierwszych do biblioteki szkolnej.
Biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna mieści się na I piętrze, w sali 104, znajduje się tam wypożyczalnia z kącikiem czytelniczym i księgozbiorem podręcznym udostępnianym na miejscu oraz wypożyczanym na zajęcia lekcyjne.