Szkolenia dla Wolontariuszy

W marcu odbyło się szkolenie dla początkujących wolontariuszy. Szkolenie przeprowadziła p. Halina Rams moderator ds. wolontariatu przy Stowarzyszeniu Sursum Corda w Nowym Sączu.
Szkolne Koło Caritas

W ostatnim czasie nasi wolontariusze zorganizowali kiermasz ozdób i kartek wielkanocnych oraz prowadzili zbiórkę produktów spożywczych, które zostały przekazane do parafialnego Caritas przy Kościele św. Andrzeja Boboli.
Akcja wolontariuszy

9 listopada 2022r  wolontariusze pod opieką p. Anny Adamus wybrali się na Cmentarz nr 91 wzniesiony na Górze Cmentarnej w Gorlicach.
Książki zbieramy i osobom przebywającym w DPS pomagamy

Od października do grudnia wolontariusze dołączyli do akcji "Książki zbieramy i osobom przebywającym w DPS  pomagamy". Była to zbiórka książek nowych i używanych w dobrym stanie dla Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach przy ul. Sienkiewicza.
Sprzedaż ciast

W dniach od 29 do 30 września Wolontariusze organizowali sprzedaż ciast. Całkowity dochód ze sprzedaży ciast – kwota 3060 zł,  został przeznaczony na leczenie dla ciężko chorej mamy ucznia naszej szkoły. Wszystkim osobom, które włączyły się do akcji serdecznie dziękujemy,
Działalność

Cele działalności Szkolnego Koła Wolontariatu: